Od dnia 14.09.2019 r. nastąpi zmiana sposobu logowania się do usługi eSKOK
wtorek, 2019-09-10

Szanowni Państwo,

informujemy, że od dnia 14 września 2019 r. nastąpi zmiana w sposobie logowania się do usługi bankowości elektronicznej eSKOK.

Dyrektywa PSD II wprowadziła obowiązek zastosowania silnego uwierzytelnienia (SCA) m.in. podczas logowania się do serwisu internetowego bankowości elektronicznej. Celem takiego działania jest eliminacja zagrożeń takich jak kradzież środków lub danych.

Po zalogowaniu się do serwisu loginem i hasłem poprosimy Cię, abyś dodatkowo potwierdził logowanie jednorazowym hasłem SMS.

Hasło SMS wysyłane będzie po podaniu przez Użytkownika prawidłowych danych do logowania (login i hasło).

Treść wiadomości SMS będzie następująca:

„YYYY.MM.DD HH:MM:SS Logowanie do serwisu internetowego. Hasło SMS: NNNNN”

Hasło SMS będzie wysłane na numer wskazany do obsługi serwisu bankowości elektronicznej.

W sytuacji gdy użytkownik w dniu 14.09.2019 r. nadal korzysta z metody autoryzacji transakcji w postaci Listy haseł jednorazowych (nie dokonał zmiany metody autoryzacji na Jednorazowe Hasła SMS) po wpisaniu poprawnego loginu i hasła zaprezentowany zostanie komunikat informujący o konieczności kontaktu z Operatorem Tele-skok.


Życzymy przyjemnego korzystania z Usługi eSKOK

SKOK „Świdnik”

powrót
Stopy procentowe:
Stopa referencyjna: 1,50%
Stopa kredytu lombardowego: 2,50%
Wibor 3M: 1,72%

Kursy średnie
Kurs Euro: 4,2948 zł

SKOK Świdnik jest instytucją samopomocy finansowej, nie nastawioną na maksymalizację zysku, mającą niższe koszty własne. To sprawia, że członkowie SKOK Świdnik mogą otrzymać wysokie oprocentowanie lokat i oszczędności. Pożyczka gotówkowa i pożyczka hipoteczna oferowana przez SKOK Świdnik to równie atrakcyjny produkt finansowy na rynku. W ciągu 16 lat działalności SKOK-ów przystąpiło do nich ponad 1,8 miliona Polaków. To najlepsza rekomendacja spółdzielczych kas oszczędnościowo - kredytowych.

webmaster   |   realizacja: evosoft