Dożynki Powiatu Świdnickiego
środa, 2019-09-11

     Sezon dożynkowy dobiega już do końca. Święta Plonów odbyły się dotychczas m.in. w miejscowościach: Niemce, Michów, Milejów.

Ostatnim tego typu wydarzeniem w tym roku były dożynki powiatu świdnickiego, które odbyły się 8 września 2019 r. w miejscowości Mełgiew. Jak przystało na tradycję dożynkową uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w intencji rolników i dziękczynienia za otrzymane plony. Następnie na terenie amfiteatru rozpoczęła się część oficjalna imprezy – Wójt Gminy Mełgiew Magdalena Wójcik i Starosta Powiatu Łukasz Reszka powitali przybyłych gości i uczestników dożynek.

Starostą dożynek był Jacek Wójcik, natomiast starościną nasza przesympatyczna koleżanka i wieloletni pracownik Naszej Kasy Magdalena Gągoł. Oboje podczas przejazdu bryczką częstowali wszystkich cukierkami a w jednym z domków na placu przygotowali niespodziankę dla uczestników imprezy.

Jako jeden z głównym sponsorów dożynek, SKOK Świdnik czynnie uczestniczył w całej imprezie. W przygotowanym przez nas stoisku nasi pracownicy informowali uczestników o aktualnej ofercie Kasy. Został przeprowadzony również konkurs z nagrodami, który zgromadził tłumy chętnych. Oprócz 3 nagradzanych miejsc, każdy uczestnik otrzymał drobny upominek, a najmłodsi balony.

Wszystkim serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom konkursu gratulujemy!

 

dożynki powiatu świdnickiego

 

dożynki powiatu świdnickiego

 

dożynki powiatu świdnickiego

 

starościna magdalena gągoł

powrót
Stopy procentowe:
Stopa referencyjna: 1,50%
Stopa kredytu lombardowego: 2,50%
Wibor 3M: 1,72%

Kursy średnie
Kurs Euro: 4,2721 zł

SKOK Świdnik jest instytucją samopomocy finansowej, nie nastawioną na maksymalizację zysku, mającą niższe koszty własne. To sprawia, że członkowie SKOK Świdnik mogą otrzymać wysokie oprocentowanie lokat i oszczędności. Pożyczka gotówkowa i pożyczka hipoteczna oferowana przez SKOK Świdnik to równie atrakcyjny produkt finansowy na rynku. W ciągu 16 lat działalności SKOK-ów przystąpiło do nich ponad 1,8 miliona Polaków. To najlepsza rekomendacja spółdzielczych kas oszczędnościowo - kredytowych.

webmaster   |   realizacja: evosoft