Wyniki Finału Tygodnia w konkursie urodzinowym
poniedziałek, 2019-12-30

Kolejny tydzień, kolejne nagrody do rozdania! 🎁🎁🎁

Mamy już kolejnych zwycięzców w naszym Konkursie Urodzinowym. Tym razem najbliżej poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe był Pan Piotr Szymański. Pan Piotr oszacował, że w szklanym naczyniu wypełnionym monetami o nominale 1 gr. znajduję się 30,10 zł. Zwycięzca Finału Tygodnia pomylił się nieznacznie ponieważ w naczyniu znajdowało się dokładnie 👉28,44 zł👈.

Gratulujemy Panu Piotrowi oraz wszystkim uczestnikom konkursu. 👏👏👏 Każdy finalista otrzyma od nas atrakcyjną nagrodę, uzależnioną od zajętego miejsca. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

 

 

konkurs urodzinowy wyniki

powrót
Stopy procentowe:
Stopa referencyjna: 1,50%
Stopa kredytu lombardowego: 2,50%
Wibor 3M: 1,71%

Kursy średnie
Kurs Euro: 4,2370 zł

SKOK Świdnik jest instytucją samopomocy finansowej, nie nastawioną na maksymalizację zysku, mającą niższe koszty własne. To sprawia, że członkowie SKOK Świdnik mogą otrzymać wysokie oprocentowanie lokat i oszczędności. Pożyczka gotówkowa i pożyczka hipoteczna oferowana przez SKOK Świdnik to równie atrakcyjny produkt finansowy na rynku. W ciągu 16 lat działalności SKOK-ów przystąpiło do nich ponad 1,8 miliona Polaków. To najlepsza rekomendacja spółdzielczych kas oszczędnościowo - kredytowych.

webmaster   |   realizacja: evosoft